Новини

Світ змінюється кожен день, і ми ніколи не стоїмо на місці. Будемо раді інформувати вас про новини нашої компанії

14.10.2023

Компанія PPK Tech Coin відкрита для вас!

Ми інші — ми компанія PPK, за допомогою монети PPK Tech Coin вирішили відкрити нові горизонти в світі криптовалют. Зараз існує багато монет і токенів... і незліченна кількість первинних пропозицій щодо монет (ICO) від передбачуваних «порад знавців». Ми в компанії PPK свідомо вирішили відмовитися від ICO. Ми критично ставимося до ICO через створення ліквідності. Ми є існуючою компанією з існуючими РЕАЛЬНИМИ ВИПАДКАМИ ВИКОРИСТАННЯ, які не потрібно створювати. Ми самі створили свою ліквідність. Ми не хочемо нікого вразити обіцянкою курсового прибутку в день розміщення монети. Ми створили PPKT, токен, який працює зі стабільною вартістю 1PPKT до 1 євро та може використовуватись безпосередньо для оплати послуг у нас чи наших партнерів.

15.08.2023

Ласкаво просимо до нашого нового партнера у Німеччини!

Ми інші - Ми PPK! Ми раді повідомити, що MyCryptoTools відкрив нову еру клієнтської підтримки у німецькомовних країнах. Дякуючи новому дистриб'ютору, MyCryptoTools, компанія PPK може запропонувати своїм клієнтам ще більшу близькість та оптимальну підтримку на місцях. «Для нас, як для міжнародної компанії з німецьким корінням, було особливо важливо мати можливість запропонувати нашим німецьким клієнтам ще кращі варіанти підтримки», — говорить Пітер Кріцер, генеральний директор компанії PPK Technology Group.

05.07.2023

Компанія PPK запускає новий канал спільноти в Телеграм

Ми інші - Ми PPK! Будьте в курсі подій, будучи членом нашої спільноти!

02.06.2023

Співпраця з Advcash

Розпочавши співпрацю з Advcash, компанія PKK тепер може запропонувати своїм клієнтам ще кращий сервіс – простий спосіб втілення криптовалюти у реальне життя. Благодаря партнерству с Advcash в области криптовалют и платежей в обычой валюте (FIAT), платежи нашим клиентам теперь могут осуществляться еще быстрее и выгоднее.

20.05.2023

SIMPLY CRYPTO і MINER CONTROL запускають нову «ПРОГРАМУ ASIC-ШАРИНГ».

Програма «ASIC-ШАРИНГ» є новою послугою для новачків та дрібних інвесторів, яка доповнює хмарний майнінг та спільний хостинг.

01.03.2023

MINER CONTROL запускає CO2-нейтральний «HYDRO MINING» у Норвегії

Питання про електроенергію, викиди CO2 та майнінг криптовалют сьогодні викликає великі суперечки. Ми раді, що після тривалої підготовки та переговорів з компанією Hydro Power Supply ми нарешті можемо перенести наші майнери та майнери наших клієнтів у наше нове місце, до Норвегії. «Окрім отримання низьких цін на електроенергію, ми тепер також можемо зробити свій внесок у нейтральність щодо викидів CO2», — каже Пітер Крітцер. "Ми дуже раді, що на цьому висококонкурентному ринку нам вдалося придбати існуючу інфраструктуру великого постачальника", - каже Патрік Допфнер, головний операційний директор.

PPK Technology Group LLC is an international provider of solution in Finance and Blockchain Technology

Quick Links

Community Channel

Join our community channel on Telegram

Give Us A Call

+442045772654

Send Us A Message

info@ppk-tech-group.com

Address

Georgia Kutaisi City, Avtomshenebeli street, N88. ( Plot NO1/298)