Services

Наш бізнес

Перетворіть бачення на цінності

ППК Технолоджи Груп — міжнародний постачальник послуг у галузі технологій блокчейну, метою якого є створення на базі блокчейну екосистеми, яка дозволить компаніям та приватним особам використовувати можливості технології блокчейну у різних сферах свого бізнесу.

DevSoft

Розробка програмного забезпечення

У компанії DevSoft ми розробляємо криптовалютні програми, які легко інтегруються з вашими внутрішніми системами та прості у використанні для кінцевого користувача. Наші розробники можуть налаштувати продукт відповідно до ваших потреб та очікувань ваших клієнтів. Як досвідчена компанія з розробки криптовалют, ми добре розуміємось на тонкощах безпеки даних та зручності використання, щоб створювати найбезпечніші рішення для обміну криптовалюти.

Системна інтеграція

Як провідна компанія з розробки додатків для криптовалют, ми є експертами у створенні безпечних, складних інтеграцій між кількома системами

Інтеграція обміну

Наш досвід як компанії, що займається програмним забезпеченням для обміну криптовалют, дозволяє нам створювати інтеграцію обміну криптовалют для фінансових установ під їх брендом.

Розробка гаманців

Створивши модель з відкритим кодом, ми можемо налаштувати її відповідно під потрібну вам монету, що особливо цінно для тих, хто розробляє нову валюту.

Мобільні платформи

Наш досвід і знання в розробці криптовалютних мобільних додатків дозволяють нам розробляти або інтегрувати додатки, які залежать від цифрових активів.

MINER CONTROL

Майнінг криптовалюти

Завдяки MINER CONTROL ми пропонуємо як комерційним, так і приватним клієнтам можливість легко та економічно ефективно розпочати майнінг криптовалют. Ми підтримуємо наших клієнтів, використовуючи наш власний досвід майнінгу. Маючи 3 локації в Європі, ми пропонуємо повний спектр послуг для ваших майнінг-проектів.

Спільний хостинг

Ви вже маєте власний ASICS і шукаєте нове місце для свого хостингу. У наших філіях в Норвегії ми пропонуємо вам вигідний варіант із вартістю від 0,08 євроцента за кВт/год.

Хмарний майнінг

Ви хочете розпочати майнінг і шукаєте економічно ефективний спосіб зробити це без покупки дорогого обладнання та вирішення технічних проблем?

ASIC- Шаринг

Ви просто хочете отримати вигоду від бізнес-моделі майнінгу криптовалют? Ми пропонуємо вам ідеальну можливість зробити це за допомогою нашої ПРОГРАМИ ASIC-ШАРИНГ.

ПМ и TS

Ви шукаєте партнера для розробки, моніторингу та управління вашим майнінговим проектом? Miner Control пропонує широкий спектр послуг, щоб зрушити з місця ваш проект.

PPK Technology Group LLC is an international provider of solution in Finance and Blockchain Technology

Quick Links

Community Channel

Join our community channel on Telegram

Give Us A Call

+442045772654

Send Us A Message

info@ppk-tech-group.com

Address

Georgia Kutaisi City, Avtomshenebeli street, N88. ( Plot NO1/298)